Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Hematológiai és klinikai kémiai elemző gépek gyártójaként megbízónk olyan szakembereket keres, akik új ötleteikkel, tudásukkal járulnak hozzá a csapatunk sikeréhez és a folyamatos fejlődéshez.

Senior hardverfejlesztő mérnök

Főbb feladatok:

  • aktív részvétel a fejlesztési folyamatban,
  • analóg és digitális áramkörök tervezése,
  • beágyazott rendszerek programozása,
  • gyártási és minőségellenőrzési eljárások kialakítása,
  • termék verifikációs és validációs feladatok elvégzése,
  • biztonsági és minőségügyi szabványok, előírások alkalmazása a termékfejlesztés során,
  • kapcsolódó dokumentáció elkészítése,
  • együttműködés a tervezésben, gyártásban részt vevő csoportokkal.

elvárások:

  • legalább 5 év releváns tapasztalat,
  • villamosmérnök végzettség,
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • kapcsolási rajzok és nyomtatott áramkörök tervezése,
  • agilis és proaktív hozzáállás, önálló és csapatmunkára való készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 32 bites ARM processzorok programozása C nyelven
  • Microchip PIC mikrovezérlők (8 és 16 bit) programozása
  • programozás Keil uVision és Microchip MPLAB környezetben,
  • programozó és debug eszközök (JTAG, SWD) használata
  • orvosi/IVD eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest , IX. kerület

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior hardverfejlesztő mérnök
  • Rövid pozíció név: Hardverfejlesztő mérnök
  • Hirdető cég: CPL Jobs Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: aktív részvétel a fejlesztési folyamatban, analóg és digitális áramkörök tervezése, beágyazott rendszerek programozása, gyártási és minőségellenőrzési eljárások kialakítása, termék verifikációs és validációs feladatok elvégzése, biztonsági és minőségügyi szabványok, előírások alkalmazása a termékfejlesztés során, kapcsolódó dokumentáció elkészítése, együttműködés a tervezésben, gyártásban részt vevő csoportokkal.
  • Elvárások: legalább 5 év releváns tapasztalat, villamosmérnök végzettség, legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás, kapcsolási rajzok és nyomtatott áramkörök tervezése, agilis és proaktív hozzáállás, önálló és csapatmunkára való készség.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: CPL Jobs Kft.>