Az ING Wholesale Banking Magyarország 1991 óta folytat eredményes banki szolgáltatást a hazai piacon. Az ING Bank részeként célja, hogy az embereket képessé tegye arra, hogy egy lépéssel előrébb járjanak az életben és az üzleti tevékenységükben. Az ING Bank több, mint 52 000 dolgozója lakossági és vállalati banki termékeket kínál több, mint 40 országban. A fenntarthatóság az ING vállalati stratégiájának integrált részét képezi.

Jelentkezéséhez kérjük küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva. A pályázati anyagokat bizalmasan kezeljük!

www.ingwholesalebanking.hu

Új munkatársunkat keressük:

Senior compliance munkatárs

Feladatok:

  • Intenzív és szakmailag elkötelezett, napi kapcsolattartás az ING központi szerveivel
  • Compliance kockázatelemzések megtervezése, irányítása, dokumentálása
  • Szabályok értelmezése, eltérések feltárása, kreatív és új megoldások kialakítása, meglévő gyakorlat ellenőrzése
  • Eredményközpontú, rendszeres számonkérés az üzleti területek felé
  • Főbb területek: elsősorban a pénzmosás megelőzés és ügyfélismeret. FATCA, CRS, MiFID, piaci visszaélések tilalma, információ áramlás tilalma, összeférhetetlenség, anti-korrupció, piaci verseny korlátozás tilalma, adatmegőrzés, Whistleblowing

Elvárások:

  • Jogi/gazdasági területen szerzett főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Legalább 2-5 év banki, releváns területen szerzett tapasztalat (pl. compliance, pénzmosás megelőzés, belső audit, nem pénzügyi kockázatkezelés)
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Újdonságok megtanulására és gyors alkalmazására való képesség
  • Kritikai-szemlélet, lényeglátás, elemző- és meggyőző készség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezetben dolgozunk
  • Befogadó, támogató közösség vagyunk
  • Partnerként kezeljük egymást
  • Felelősségteljes munkát végzünk
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk

Állás, munka területei:

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság
  • Kockázatkezelő
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor

Munkavégzés helye:

Budapest, 1068 Dózsa György út 84.