Senior kockázatelemző

  • Cég neve

    Euroleasing Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület, Lőportár u. 24.

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • meglévő és új vállalati ügyfelek hitelképességi vizsgálatának elvégzése;
  • az ügylet és ügyfélkockázati tényezők feltárása;
  • a kockázat csökkentésére és a biztosítéki struktúrára vonatkozó javaslatok kialakítása;
  • döntési javaslatok megtétele, előterjesztés a döntésre jogosult személyek/testületek részére;
  • döntési jogkörnek megfelelő kihelyezési döntések meghozatala.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • releváns tapasztalat, lehetőleg pénzintézeti szektorban;
  • heti 40 óra munkavégzés;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Word, Excel, Powerpoint);
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk

  • önálló, felelősséggel járó feladatok egy kiváló és összetartó csapatban;
  • támogató szervezeti kultúra, családbarát közeg, egészségprogram;
  • szakmai, fejlesztő és csapatépítő tréningek;
  • modern munkakörnyezet és eszközök, jó megközelíthetőség;
  • alapbér + bónusz + juttatások.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Lőportár u. 24.

Kizárólag bérigényt tartalmazó pályázatok kerülnek elbírálásra!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Légy hatással Te is a fejlődésre!

Mi vagyunk az Euroleasing, az MBH Bank gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, a lízingpiac (PIAC)VEZETŐ szereplője. Küldetésünk, hogy a szektor leginnovatívabb, leghatékonyabb megoldásaival segítsük ügyfeleink céljainak elérését. Szeretnéd Te is alakítani a mindent körülölelő innovációt?

Csatlakozz a dinamikus, a családbarát és Családbarát tanúsítvánnyal rendelkező, az egészséget és rugalmas munkavégzést támogató Euroleasinghez az alábbi munkakörbe, ahol az elképzeléseid tényleg megvalósulhatnak, és ahol a folyamatos fejlődésed többek között a Kaizen-módszer rendszerszintű alkalmazása biztosítja: SENIOR KOCKÁZATELEMZŐ

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük olvasd el weboldalunkon az „Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat”, majd küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.