Humánia HRS Group Zrt.
A Humánia Hrs Group Zrt. keres új munkatársakat nemzetközileg elismert, stabil vállalati hátterű élelmiszeripari partnercégéhez

Segédgépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

    • gyártósor megfelelő minőségű anyaggal való ellátása
    • gépek maximális termelékenységének elősegítése
    • higiéniai előírásoknak való megfelelés
    • gyártásközi ellenőrzés, veszteségek minimalizálása
    • technológiai utasítások minőségi megfelelése
    • együttműködés a gépkezelő karbantartókkal, gépkezelőkkel
    • raklapok feltöltése, lefóliázása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • általános iskolai végzettség
    • 3 műszakos munkarend vállalása
    • partnercég biztonsági előírásainak betartása
    • önálló és minőségi munkavégzésre való képesség
    • feladatok felelősségteljes elvégzése, csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

    • kiemelkedő alapbér szakképzettséget nem igénylő munkakörben
    • délutáni, éjszakai és hétvégi pótlékok
    • jelenléti bónusz
    • heti két pihenőnap biztosítása
    • utazási költség térítése közigazgatási határon kívül 86%-ban, vagy autótámogatás 15 Ft/km
    • szakmai és személyes fejlődési lehetőség
    • szakszerű munkaeszközök és munkakörülmények
    • barátságos munkakörnyezet
    • stabil vállalati háttér
    • biztos munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6722 Szeged

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!