Sales support csoportvezető

Profession Services

Budapest II. kerület, Bég utca 3-5

A Posta Biztosító 20 éves fennállása óta már több mint 4,6 millió szerződést kezelt. Ilyen mennyiségű szolgáltatás ellátásához elengedhetetlen a tőkeerős tulajdonosaink, – a 170 országban működő Talanx AG és a Magyar Posta Zrt. – háttértámogatása, 270 munkatársunk lelkes munkája, valamint jelentős informatikai rendszerek fenntartása.

Ahhoz, hogy  továbbra is lépést tudjunk tartani a kor és ügyfeleink elvárásaival, folyamatosan fejlődnünk és bővülnünk kell, amihez szükségünk lehet a Te tudásodra is. Jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

SALES SUPPORT CSOPORTVEZETŐ

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ:

  • Hosszú távú perspektívára egy sikeres és biztos nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál,
  • kipróbálhatod, milyen egy agilis átalakuláson átformálódó, újításokra nyitott munkahely,
  • zöldövezeti, vadonatúj, fiatalos irodai környezetre (relax helység, csocsó asztal, biciklitároló, zuhanyzó stb),
  • részleges home office lehetőségre,
  • sportolási lehetőségre (wellness bérlet, futó csapat, foci csapat)
  • folyamatos visszajelzésre munkádról,
  • tanulási és képzési lehetőségre (belső webináriumok, céges szakmai napok, szakmai képzések),
  • versenyképes jövedelemre, cafeteriára és bónuszra,
  • mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett.

AMIK A NAPI FELADATAID LESZNEK:

  • 4 fős értékesítés koordinációs csoport vezetése,
  • értékesítési folyamatok fejlesztése,
  • értékesítési- és termék projektek menedzselése,
  • értékesítési versenyek és ügyfél kampányok kialakításában, valamint lebonyolításában való aktív részvétel,
  • társterületekkel szoros együttműködés (marketing, termékfejlesztés, kontrolling, jog, IT),
  • oktatási anyagok készítésének koordinálása, azok véleményezése,
  • auditok vezetői támogatása,
  • front-end rendszer felhasználói felületének tesztelési folyamatában részvétel, annak koordinálása, szükség esetén tesztelés,
  • az értékesítési vezető munkájának támogatása, kimutatások, elemzések, döntéselőkészítő anyagok készítése.

AMIT VÁRUNK TŐLED:

  • felsőfokú végzettséget,
  • vezetői tapasztalatot,
  • értékesítés, értékesítés koordináció területén szerzett tapasztalatot,
  • önérvényesítési készségeket,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzést, döntésképes személyiséget,
  • magas szintű MS Office ismereteket (Word, Excel, Power Point)
  • kiváló kommunikációs és szervezési képességeket,
  • pontosságot, precizitást és proaktivitást.

EZEN KÍVÜL ELŐNY:

  • biztosítónál vagy pénzügyi/banki szektorban szerzett releváns tapasztalat,
  • projektmenedzsment tapasztalat,
  • angol nyelvtudás,
  • üzleti igény elemzői és/vagy IT projektekben szerzett tapasztalat,
  • e-learning rendszerek ismerete.

HOL FOGSZ DOLGOZNI:

Budapest II. kerület, Bég utca 3-5. (részleges home office)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Projektmenedzser

Ha szívesen dolgoznál velünk, kérjük, a "Jelentkezem” gombra kattintva küldd el részletes Szakmai önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével.