A BEKO Engineering Kft. az osztrák BEKO Holding leányvállalata, mely Magyarország egyik vezető mérnöki és informatikai szolgáltatója.

Olyan hosszútávon gondolkodó munkahely vagyunk, amely 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén nyújtjuk.

Mérnöki üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat az alábbi területen:

Sales Manager (Mérnök terület)

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Ipari, elsősorban autóipari, meglévő és új ügyfelek részére mérnök szolgáltatásaink értékesítése, bővítése
  • Új ügyfelek bevonzása, üzleti területek akvirálása, új projekt lehetőségek felmérése, megoldások specifikálása, ajánlatadások és szerződések kezelése
  • Meglévő ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás, futó projektek nyomon követése
  • Projekteken dolgozó munkavállalóink összefogása és további fejlődésének irányítása, a projekteredmények biztosítása, motivációs rendszer működtetése, teljesítmény értékelésekben való részvétel, a csoportbővítések és új kollégák kiválasztásának szakmai támogatása
  • Üzleti előrejelzések, riportok készítése

Milyen háttérre lesz szüksége a feladatok elvégzéséhez?

  • Felsőfokú gépész- vagy villamosmérnök végzettség
  • Legalább 5 év mérnöki szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol VAGY német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Komplex és korszerű projektek értékesítésében szerzett gyakorlat
  • Autóipar és ipari szektor széleskörű ismerete
  • Hunter típusú, agilis értékesítői attitűd
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Változatos megoldások és projektszemléletek támogatása, vezetői egyeztetése
  • Kiváló prezentációs készség
  • Vezetői képesség, amely kapcsán eredményesen vezeti és koordinálja a projektek teljesítésében résztvevő munkatársakat, szakmai fejlődési lehetőségeket

Előny:

  • Kiterjedt kapcsolatrendszer ipari szektorban
  • Multinacionális környezetben vagy különböző ügyfélszektorokban szerzett tapasztalat

Miért a BEKO?

  • Szakmai és vezetői képzések biztosítása
  • Vonzó juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, bónusz, cafeteria, cégautó magánhasználattal)
  • Rugalmas munkaidő
  • 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága

Egyéb információ:

Munkavégzés helyszíne: Értékesítési lokáció- Nyugat- Magyarország

budapesti , győri vagy szombathelyi irodánkból ellátható

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye

Felkeltettük az érdeklődését?

Felkeltettük az érdeklődését? Akkor szívesen megismernénk! Jelentkezzen még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával!