HUN-TRADE KFT.
Budapesti székhelyű élelmiszer kereskedelmi cég keres

Sales asszisztens-t

angol nyelvtudással

FŐBB FELADATOK:

  • Külföldi gyártó partnerekkel és belföldi kereskedelmi láncokkal való önálló kapcsolattartás, angol és magyar nyelven
  • Megrendelés, beszállítás koordinálása
  • Rendelés kezelés, és szerződési kondíciók rögzítése
  • Készletfigyelés, kapcsolattartás a raktárral
  • Fordítások és marketing anyagok készítése
  • Marketing tevékenység támogatása
  • Piacelemzés, konkurencia figyelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns élelmiszer disztribúciós területen szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Aktív, angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • Megfelelő szakmai és személyes adottságok a külföldi és belföldi partnerekkel történő önálló munkavégzésre, személyes találkozók lebonyolítására
  • Határozott, precíz, munkájára igényes személyiség
  • Magabiztos Excel használat
  • Leinformálhatóság, szakmai referenciák elérhetősége
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Dinamikus és inspiratív csapat
  • Biztos céges háttér, dinamikusan bővülő üzletmenet
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetési csomag

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII.kerület

Jelentkezni fényképes pályázatokkal, fizetési elvárás megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.