Nálunk csak a gépeknek van sorozatszáma, a kollégáinkat név szerint ismerjük!

A 100%-osan magyar tulajdonban lévő Robot-X 2006 óta épít egyedi célgépeket, ezzel erősítve az ipari automatizálás piacát Magyarországon. Büszkék vagyunk rá, hogy projektjeinket végigkövetjük az első megtervezett csavartól a partnereinknél történő teljes üzembehelyezésig, mindezt úgy, hogy a gépeinkhez szükséges elemek többségét mi magunk gyártjuk.

Több, mint 10 éves szakmai múltunknak és ezalatt szerzett jelentős tapasztalatunknak köszönhetjük azt, hogy partnereink többsége ránk bízza, milyen technológiákat alkalmazzunk projektjeink kivitelezése során. Kollégáink felkészültsége és lelkes hozzáállása segít minket abban, hogy a robotizáció területén meghatározó szerepkört töltsünk be. Évente számos komplex, akár az Ipar 4.0 követelményeinek is megfelelő célgép hagyja el gyártó- és szerelőcsarnokainkat. Konstrukcióink mindegyike egyedi, hiszen partnereink is folyamatosan fejlődnek: ennek köszönhető, hogy valóban kihívásokkal teli munkalehetőséget tudunk biztosítani közel 130 munkatársunknak sződi telephelyünkön és budapesti K+F és oktatóközpontunkban.

ROBOTPROGRAMOZÓ

Projektjeink megvalósításához keresünk csapatunkba tapasztalt és motivált kollégákat, akik örömmel vennének részt egyedi gépeink beüzemelésében programozói oldalról. Aki csatlakozik hozzánk, arra folyamatos szakmai fejlődés vár, amelyben sok támogatást fog kapni.

Feladatok:

  • Robotcellák, ipari robotok beüzemelése, programozása
  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Legalább 2 éves programozói gyakorlat Fanuc és/vagy Kuka típusú robotkarok programozásában
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem

Előny:

  • További robottípusok programozásának ismerete
  • PLC programozási tapasztalat
  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: Autodesk Inventor, Autocad, stb.) rendszerek ismerete
  • Német nyelv ismerete
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Az egyedi gépgyártás miatt változatos projektek
  • Valóban önálló munkavégzés – telephelyen és multinacionális partnereinknél egyaránt
  • Szükség esetén újabb programozási ismeretek elsajátítása oktatóközpontunkban és tesztlaborunkban
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvételi lehetőség a projektek tervezési szakaszában
  • Mobiltelefon és laptop
  • Kiküldetés esetén pénzbeni juttatás, szállás és étkezés biztosítása
  • Utazásokhoz céges autó
  • Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezet
  • 100%-ban magyar tulajdonosi háttér

Munkavégzés helye:

    Sződ (M0-tól 19 km)
    Kiküldetés esetén multinacionális vállalatok telephelyei

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2134 Sződ, Szent István út 2.

Az önéletrajzokat és a felmerülő kérdéseket a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.