Biztos háttérrel rendelkező vasúti fejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

RÉSZMUNKAIDŐS MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS

(14-9462)

pozícióba.

Feladat:

  • Minőségirányítási tevékenységek tervezése, irányítása, a minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése,
  • Közreműködés minőségügyi auditokban, külső/belső ISO auditorral való kapcsolattartás,
  • Vállalati/üzleti folyamatok teljes körű ismerete, ezzel összefüggésben a minőségügyi kézikönyv megújításában való közreműködés,
  • A vállalat képviselete a minőséggel kapcsolatos kérdésekben, kapcsolattartás az anyavállalattal,
  • A vezetőség rendszeres tájékoztatása, javaslattétel rendszerszintű átalakításokra,
  • EHS feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Tapasztalat minőségügy területén,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Részmunkaidős munkalehetőség,
  • Kimagasló juttatási csomag,
  • 13. havi bér,
  • Nemzetközi háttér, barátságos légkör.

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9462”-es referenciaszám feltüntetésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.