''ZOMKO'' Kft
Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.
Cégünk 30 éves múlttal,országos lefedettséggel rendelkező, 100%-ig magyar tulajdonban lévő dinamikusan fejlődő szerszám nagykereskedés.

Főbb feladatok, munkák:

• Vevői rendelések tételeinek komissiózása, árumozgatás
• A beérkező áru átvétele és a megfelelő tárhelyre való bepakolása
• Szállítmányokhoz tartozó dokumentumok gondos kezelése
• Kiszedett áruk csomagolása, kiszállításra való előkészítése
• Alapvető raktári higiénia és raktári rend fenntartása
• A raktár pontos, precíz működéséhez való aktív hozzájárulás
• Ügyfelek kezelése
• Ügyviteli rendszer és mobil adatgyűjtő eszközök használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 év tapasztalat
• Eltökéltség, nagy munkabírás
• Saját magára és munkájára való igényesség
• "B" kategóriás jogosítvány
• Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Targonca jogosítvány
• Szerszámipari ismeretek
• Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

• Biztos munkahelyet;
• hosszútávon tervezhető, folyamatos munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő, nagy múltú,
100%-ig magyar tulajdonban lévő szerszám nagykereskedelemben;
• egy műszakos, nappali munkarendet 7:30 – 16:30-ig;
• céges parkolási lehetőséget és tömegközlekedéssel könnyű megközelíthetőséget;
• modern, a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközparkot;
• betanítást, oktatást és
• kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1108 Budapest, Kozma utca 4.

önéletrajzzal az e-mail címre