A nemzetközi Uniper csoport tagja a Uniper Hungary Energetikai Kft.

raktáros

pozíció betöltésére keres munkatársat nappali, 6 órás részmunkaidős beosztásban a Gönyűi Kombinált Ciklusú Erőmű kiválóan képzett csapatába.

A pozíció célja:

    Az erőmű működéséhez és karbantartásához szükséges tartalékalkatrészek és fogyóanyagok raktározási feladatainak ellátása.

Feladatok:

  • Beérkező áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Az áruk be-, kitárolása tárhelyre, az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése SAP rendszerben
  • Kiszállítási és beszállítási okmányok kezelése
  • Leltározás, készletnyilvántartás
  • Telephelyen belüli anyagmozgatás (targonca)
  • Szerszámok, emelőeszközök kiadása és visszavételezése, nyilvántartások naprakészen tartása
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Raktári rend fenntartása

Amit elvárunk:

  • Precizitás, felelősségtudat, megbízhatóság.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • SAP MM ismeret
  • Érvényes tarconcavezetői jogosítvány
  • Önálló munkavégzés az előírt szabályzatok alapján
  • Probléma megoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Raktározási munkában szerzett jártasság

Amit ajánlunk:

  • Legfontosabb eszközünk a munkavállalóink. Cégünk olyan munkakörnyezetet ajánl, ahol bátorítjuk a vállalkozói kedvet és nagy hangsúlyt fektetünk az új megoldások és szinergiák felkutatására.
  • Tudjuk, hogy a biztonság és a megfelelő munkakörnyezet a záloga a nagy sikereknek, ezért munkavállalóink biztonsága, egészsége és személyes fejlődése nálunk létfontosságú kérdés.
  • Tanulási és személyes fejlődési lehetőséget kínálunk egy nemzetközi vállalatcsoporton belül egy barátságos és támogató munkakörnyezetben.
  • Átfogó kompenzációs csomagunk tartalmaz versenyképes alapfizetést, célprémiumot, cafetériát, munkába járási támogatást és egyéb elemeket.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gönyű

Jelentkezés: e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva megküldött fényképes önéletrajzzal.

Jelentkezési határidő: 2020.03.16.

A pályázók adatait az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük.