Raktáros - targoncás (1-21-39700/PR)

  • Feladatok:
    • Nemzetközi hátterű, raktározással foglalkozó partnerünk keres munkatársakat közelmúltban létesült biatorbágyi telephelyére az alábbbi pozícióba:

      RAKTÁROS - TARGONCÁS

      Feladataid lesznek:

      - Beérkező és kimenő áruk mozgatása;
      - Komissiózás;
      - Csomagolás;
      - Részvétel raktári leltár lebonyolításában.

  • Elvárások:
    • TE vagy a mi emberünk, ha:

      - Rendelkezel érvényes targoncavezetői jogosítvánnyal (legalább 3313-as és 3324-es géptípusokra);
      - Van raktári tapasztalatod;
      - Szívesen vállalod a kétműszakos munkarendet;
      - Precízen és pontosan végzed munkádat;
      - Szeretsz másokkal együtt, csapatban dolgozni.

      Előnyt jelent, ha:

      - Dolgoztál már magasemelésű targoncán.

  • Amit a megbízónk kínál:
    • Amit ügyfelünk kínál:

      - Motiváló juttatási csomag;
      - Modern, új környezet és géppark;
      - Munkábajárás támogatása: autóval történő közlekedés esetén 15 Ft/Km, tömegközlekedési bérlet 86%-a;
      - Szakmai fejlődési lehetőség;
      - Azonnali munkakezdés;
      - Határozatlan idejű szerződés;
      - Kétműszakos munkarend (8:00 - 16:30; 11:30 - 20:00, ez esetenként eltérő is lehet);
      - Munkavégzés helye: Biatorbágy.

  • Orientáció:
    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

  • Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy

  • Fizetés:
  • versenyképes