Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltjeinket gyárunk beszerzési csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

Raktáros

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • bejövő szállítmányok rakodása, mennyiségi átvétele és bevételezése,
  • kézi és gépi anyagmozgatás raktáron belül és kívül,
  • komissiózás PDA segítségével, raktárkezelő rendszer használata,
  • raktári árukészlet felügyelete, leltározásban való aktív részvétel,
  • raktári rend betartása.

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat,
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • gyártó cégnél / autóiparban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi háttér,
  • versenyképes jövedelem (bónuszok és béren kívüli juttatás),
  • vállalati busz / bejárás támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Göd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.