Raktáros

Pepperl+Fuchs Kft.

8200 Veszprém, Kistó utca 16.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Raktáros

A Pepperl+Fuchs az egész világon jelenlévő, növekvő vállalatcsoport, közel 6000 főt foglalkoztatva elektronikus szenzorokat és alkatrészeket gyárt, és értékesít az automatizálási és folyamatszabályozás-technikai piac számára.
Cégünk 1997 óta működik Magyarországon a nemzetközi Pepperl+Fuchs csoport tagjaként. Veszprémi telephelyünkön több mint 500 munkatársunk foglalkozik termeléssel és értékesítéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelésből érkező félkész- és késztermékek elhelyezése a vállalatirányítási rendszer által megadott helyre, a kiszállításokhoz
  • Vállalat irányítási rendszerben a raktári készletek pontos regisztrálása
  • Anyagmozgatás
  • A kiszállításra váró alkatrész, gép, vagy eszköz csomagolása
  • Részvétel az éves leltárban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktárgazdálkodói vagy logisztikai elméleti és gyakorlati tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély (3312,3313,3324)

Amit kínálunk:

  • Alapbér + Jelenléti pótlék 10%
  • Előírtnál magasabb műszakpótlék (18:00-06:00 = 60%)
  • Bónusz (Ex-Cafeteria)
  • Negyedéves prémium
  • Év végi jutalom (cégeredménytől függően)
  • Karácsonyi csomag
  • Fitnesz bónusz negyedévente nettó 15.000,- Ft
  • Ötletprogramban való részvétel esetén pénzjutalom
  • Jubileumi ajándék
  • Beiskolázási, születési, temetési támogatás
  • Távolsági bérlet vagy helyi bérlet térítése 100%-ban, vagy gépkocsi használat térítése (15 Ft/km)
  • Kulturált, tiszta, modern, klimatizált munkakörülmények
  • Céges rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!

Raktáros