MEDRES Kft.
  • A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak. Csapatunk bővítésére, cégünk bővülése miatt keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

  • Bővülő csapatunkba

    Raktáros munkatárs

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • raktári, kézi anyagmozgatási feladatok (könnyű fizikai munka)
      • kiszállításokhoz szállítmányok összekészítése, leltározás
      • raktári mozgások ERP (vállalatirányítási) számítógépes rendszerben történő adminisztrációja, szükséges bizonylatok elkészítése
      • dokumentáció alapján kiadások elvégzése, komissiózás
      • napi egyeztetés a beszerzéssel és a minőségirányítással

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • középfokú iskolai végzettség
      • precizitás, felelősségtudat, megbízhatóság
      • dinamikus, nyitott személyiség, önállóság
      • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ERP rendszer használatának ismerete
      • angol nyelv ismerete
      • 2 év raktárosi tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés, +28.000 Ft SZÉP kártya juttatás a próbaidő után
      • Teljes munkaidős munka
      • Biztos munkahely, hosszú távú elhelyezkedés lehetősége
      • Teljesítményorientált motivációs rendszer
      • Nemzetközi környezet

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1083 Budapest, Illés utca 32.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

    Fényképes önéletrajzzal - bérigény megjelölésével.