LÉPJ BE A KÉTKEREKŰEK NEMZETKÖZI VILÁGÁBA!
Magyarország piacvezető motorkerékpár, kerékpár és robogó alkatrész importőre és forgalmazója, munkatársat keres

RAKTÁROS

munkakörbe.

Elvárt eredmények:

    Pontosan és időben összekészített rendelések.
    Precízen fenntartott raktári rend.

Feladatok:

    • Áruk kihelyezése.
    • Kapcsolattartás a kereskedő partnerekkel.
    • Személyesen érkező viszonteladók kiszolgálása.
    • Bejövő partner rendelések összekészítése, szállításra való előkészítése.
    • Új alkatrészek, márkák helyszíni vásárlóknak való bemutatása.
    • Heti, havi akciók végrehajtása.
    • Az értékesítési raktár árufeltöltése, polcrendezés, raktári rend fenntartása.

Felelősségi körök és kihívások:

    12 000 árucikk folyamatos rendben tartása egy már szervezett környezetben, precízen követve a már lefektetett rendszert.
    Fontos tudni, hogy az árucikkek időszakosan cserélődnek, a piaci igényeknek megfelelően.

Elvárt személyiség és képzettség:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, a vevőkkel telefonon és személyesen is jól kell kommunikálni.
  • Felhasználói szintű számítógépkezelés ismeret és gyakorlat.
  • Fontos a jó állóképesség.
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés.
  • Önmagára és munkájára való igényesség.
  • Munkakörnyezetre való igényesség.

Előnyt jelent:

  • Motorszerelő végzettség,
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat,
  • Motoralkatrész ismeret, valamint motoros beállítottság.
  • Gépjárműalkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Egy fiatalos, dinamikus csapatot.
  • Fűtött raktárt.
  • Modern informatikai rendszert és hozzáértő, szakavatott csapattagokat.
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőségeket.
  • Versenyképes jövedelmet és cafeteriát.
  • Munkaruhát.
  • Teljesítményarányos jutalékot.

    Az új munkatárs beilleszkedésére és betanítására figyelmet szentelünk.
    A jól teljesítő munkatársak a jövőben előléptetésre számíthatnak.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 8.

Fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk! A tárgy mezőben „Értékesítői Raktáros” pozíciót megjelölve.