Lendületes és kitartó vagy, bírod a terhelést?
Ha magadra ismertél, akkor csatlakozz a Miller Logisztika Kft. csapatához

Raktáros

munkakörben.

Raktáros kollégáink átlagos munkanapja

  • termékek betárolása
  • áru összekészítése
  • a megrendelések szakszerű csomagolása
  • raktárkezelő rendszer használat

Szívesen várunk téged, ha

  • rendelkezel min. 8 általános iskolai végzettséggel
  • fizikai erőnléted jó
  • munkád önállóan, lelkiismeretesen végzed

Amit leendő kollégáinknak kínálunk:

  • hosszú távú, stabil, bejelentett munkalehetőség
  • modern, papírmentes raktár, professzionális eszközök
  • egészségtudatosság
  • alapbéren felül bónuszok és béren kívüli juttatások
  • céges autóbusz Budapest felől - 20 perc menetidő
  • dolgozó ajánlási rendszer, melyet jutalmazunk neked

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag u. 37.
Munkaidő:

6:15-15:00; 7:15-16:00; 8:15-17:00, DU: 13:45-22:30 (hétfőtől péntekig 2 műszakban)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 37.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva