Raktáros

munkakörünkbe, TÉGED KERESÜNK, ha

  • szerinted is a rend a lelke mindennek,
  • dolgoztál már raktárban és szívesen tartanál rendet a műszaki cikkek között is,
  • van vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncára szóló gépkezelői jogosítvány és/vagy OKJ-s targoncavezető szakképesítésed,
  • könnyen veszed az akadályokat, sőt elhárítod őket,
  • ráadásul kedves és jó fej vagy, aki szeretne hasonló és segítőkész kollégák között dolgozni.

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • beérkező áru átvétele és szakszerű elhelyezése a raktárban — raktárrend kialakítása és fenntartása
  • házhoz szállítás összekészítése és kiadása
  • elektromos gyalogkíséretű és vezetőüléses targonca kezelése
  • kapcsolattartás az eladótérben dolgozó értékesítőkkel, munkájuk támogatása
  • eladótér áruval történő feltöltése, árumozgatás
  • papír- és műanyaghulladék kezelése és préselése
  • leltározás

Amit mi kínálunk cserébe:

  • változatos juttatási csomagot:
  • havi prémiumrendszer
  • Vodafone flotta csomag, nem csak neked, hanem családodnak is
  • All You Can Move kártya regisztrációs lehetőség
  • bankszámlanyitási kedvezmény
  • és egyéb munkavállalói kedvezmények és promóciók
  • folyamatos képzéseket, hogy mindig naprakész tudásod legyen
  • kiszámítható és előre tervezhető munkaidő beosztást
  • stabil és szerethető munkahelyet egy multinacionális vállalatnál
  • fiatalos légkört és segítőkész csapatot, vezetőt

A mi sztorink:

Az első áruház nyitásakor az volt az álmunk, hogy egy olyan nyugat-európai színvonalú műszaki kereskedelmi hálózatot hozzunk létre, ahol a vásárlók és munkavállalók egyaránt jól érezhetik magukat. 1997 óta minden nap elhivatottan dolgozunk azért, hogy elsők maradjunk a műszaki cikkek piacán…és mi a Te sztorid?

Ne hezitálj, jelentkezz most és oszd meg velünk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1106 Örs vezér tere 25.