Mandersloot Transport Hungaria Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Raktáros

A Mandersloot Csoport egy logisztikai szolgáltató vállalat, amely növények és virágok, nagy értékű áruk, gyógyszeripari termékek és élelmiszerek szállítmányozására szakosodott.
A Mandersloot csoport Magyarországon kívül Hollandiában, Romániában, Lengyelországban és Csehországban képviselteti magát.
2 fős stabil, összeszokott, raktári csapatunkba keresünk egy harmadik tagot, aki megfelel a támasztott feltételeknek. Fontos tudni, hogy nem hagyományos, és nem komissiózós raktárosi munkáról van szó.

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok:
  • Anyagmozgatás kézi és gépi erővel
  • Minőségi és mennyiségi ellenőrzés áruátvétel és kiadás során
  • Göngyöleg átvétele és rendszerezése, ezzel kapcsolatos adminisztráció naprakészen vezetése
  • Raktári bizonylatok kezelése
  • Folyamatos együttműködés a fuvarszervezőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

A jelöltnek meg kell felelnie a következő feltételeknek:
  • legyen megbízható, tudjon egyszerre több dologra odafigyelni
  • legyen érvényes Emelőgép kezelői jogosítványa
  • alapszinten tudja kezelni a számítógépet: Outlook, Excel, le-és felrakodási listák letöltése
Fizetés:
Amennyiben a jelenkező megfelel a fentebb leírt elvárásoknak, úgy a próbaidő után munkabére Br. 421.000,- Ft lesz, teljes körő bejelentéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk amennyiben az emelőgép-kezelői jogosítványok a rendelkezésére állnak.

Amit kínálunk:

Teljes körű bejeletéssel, határozatlan idejű munkaszerződéssel!
Munkaidő:
  • Egy hét délelőtt (7:00-15:00) , két hét délután
  • Hétvégi munkavégzés havonta egyszer

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Szélső u 2.

A Jelentkezés gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.