“Hiszünk abban, hogy minden feladatra van megoldás,

amit egy hozzáértő és kitartó csapat megkeres Önnek!”

A LimeLog Kft. egy sikeres és dinamikusan növekvő vállalkozás, amelynek működése két fő tevékenységre épül: szállítmányozás (nemzetközi szállítmányozás, szóródó anyag szállítása és szállítmányozása, túlméretes anyagok logisztikája) és betongyártás.

Vállalatunk mindkét tevékenység minőségi ellátásához, magas színvonalú technológiái felszereltséggel, saját gép és eszközparkkal, hozzáértő szakértelemmel rendelkezik.

Komplex szolgáltatásainknak köszönhetően számos olyan projekt megvalósításában vettünk részt, amely Magyarországon egyedülálló.

MEZŐFALVÁN működő betongyártó üzemünk csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS

(1 műszak / H-P-ig)

Fő feladatok:

  • Raktárinformatikai rendszerben történő precíz árukezelés (bevételezés, kivételezés, raktárközi átadások, leltár, selejtezés, stb.)
  • A szállítóktól beérkezett anyagok mennyiségi, tételes átvétele a megrendelések, ill. a szállítólevél alapján, azok elrendezése, mozgatása, átrakása, szakszerű elhelyezése és címkézése a külső és belső raktárakban
  • Áruátvétellel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Áru-összekészítés, komissiózás a termelőüzem részére, a kiadóhelyre szállítása és átadása
  • A raktári anyagmozgatás (kézzel és géppel)
  • Belső raktári rendnek megfelelő tárolási folyamatok végrehajtása
  • Kialakított raktárirend fenntartatása
  • Egyéb, a közvetlen vezető által kiadott feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Min 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Targoncás jogosítvány (darukezelői vizsga előny)
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógép (MS Office) ismeretek (kiemelten Excel)
  • Jó probléma megoldó készség
  • Magas stressztűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Betanítás, szakmai támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató, családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mezőfalva

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.