Raktáros

Hirdetés szövege:

    Inter Cars Hungária Kft., mint közép Európa egyik piacvezető autóalkatrész kereskedő vállalata Raktáros munkatársat keres veszprémi telephelyére.

    Amit nyújtunk neked:

    • Kiemelkedő jövedelmet,
    • betanítási időszakot,
    • fix munkaidőt, amely 2 műszakot fed le: 06:00-15:00 és 08:00-17:00,
    • havi két szombat délelőtti munkavégzést túlórában elszámolva,
    • lehetőséget számodra, amennyiben pályakezdő vagy, de szeretnél dolgozni,
    • dolgozói kedvezményt, ebéd hozzájárulást,
    • biztosított téli-nyári munkaruhát,
    • minden napos visszajelzést a teljesítményedről,
    • szakmai és fejlődési lehetőséget,
    • folyamatos továbbképzéseket, menedzselést,
    • korszerű eszközöket biztosítunk, amivel gördülékenyebb a munkavégzés (céges telefon)
    • céges csapatépítő programokat, hiszen a mi csapatunk összetart!
    • nálunk bejárásodat térítjük!

    Feladataid közé fog tatozni:

    • Beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése,
    • lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése, csomagolása,
    • a raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése,
    • számítógépes raktári nyilvántartó rendszer naprakész vezetése, készletpontosság ellenőrzése,
    • kézi PDA vonalkód olvasó használata,
    • raktári rend fenntartásának ellátása.

    Elvárásaink a munkakör betöltéséhez:

    • "B" kategóriás jogosítvány megléte, de nem feltétel,
    • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés,
    • csapatmunkára való képesség,
    • alapvető számítógépes ismeretek.

    Amennyiben a lehetőségünk felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a jentkezés gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Budapest út 17.