Ganz Motor Kft
Munkatársat keresünk

RAKTÁROS

pozícióba.

Hirdetés szövege:

    Szereti a rendet és jó erőben érzi magát? Ön is hosszú távra tervez, és megbecsülésre vágyik? Legyen csapatunk tagja, ahol 175 éve a vasút és gépgyártás történelmét írjuk, jelentkezzen hozzánk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakirányú végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány),
    • előny, ha rendelkezik raktárban szerzett gyakorlattal, OKJ raktárosi képesítéssel, számítógép kezelői gyakorlattal, targoncás jogosítvánnyal, de pályakezdőként is szívesen fogadjuk,
    • legyen képes az alábbi feladatok pontos, precíz ellátására:
      • a raktárba beérkező/kimenő anyagok mennyiségi átvétele, fizikai elhelyezése,
      • raktári anyagok számítógépes nyilvántartásba vétele, kezelése,
      • a raktári rend fenntartása,
      • gyártásra kiadott anyagok daraboló gépen megfelelő méretre történő vágása,
      • komissiózás.

Amit kínálunk:

    • főállású foglalkoztatás egy-műszakos munkarendben, hosszú távú biztos munkahelyet, generációkat átívelő családias munkakörnyezetünkben,
    • betanítjuk a feladatok elvégzésére, valamint lehetőséget adunk a szakmai fejlődésre, beiskolázásra,
    • bérezés, juttatások megegyezés szerint,
    • kedvezményes céges üdülési lehetőség,
    • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
    • jól megközelíthető munkahely (Budapest, VIII. kerület, Vajda Péter u. 12.).

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1087 Budapest