CZALKER 2000 KFT.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    Czalker 2000 Kft.

    Több mint 18 éve nagykereskedésünk stabilan jelen tud lenni a kiélezett versenyhelyzet ellenére a piacon. Az ország majdnem minden pontján jelen vannak üzletkötőink. Cégünk ügyfélközpontú, és innovatív. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások rangsorában előkelő szerepet töltsünk be. A Czalker 2000 Kereskedelmi Kft. 2000 - ben jelent meg a magyar piacon 1 fővel. Mára cégünk sok munkatársnak nyújt stabil és kiszámítható megélhetést.

    Csapatunkba keresünk kollégákat

    Raktáros munkatárs (Budapest)

    pozícióba.

    Milyen feladatok várnak rád?

    • Megrendelt áruk átvétele és elhelyezése
    • A mozgatott áruk védelme, minőségük megőrzése
    • Hulladékkezelés
    • A munkakörnyezet tisztán tartása

    Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra?

    • Targoncák magas szintű kezelése
    • Vevőorientáltság
    • Precíz, pontos munkavégzés
    • Rugalmas hozzáállás
    • Nyitott és egyenes a másokkal való együttműködésben
    • Képes csapatban dolgozni
    • Képes kiegyensúlyozott, megbízható teljesítményt nyújtani

    Előnyt jelent:

    • Középfokú végzettség
    • Kereskedelmi és/vagy raktározási tapasztalat

    Miért jó nálunk dolgozni?

    • Kiszámítható jövedelem
    • Cafetéria
    • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
    • Segítség a betanulásban
    • Stabil hátterű vállalkozás
    • Összetartó, képzett csapat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1171 Budapest, Pesti út 474.