ASG Kft.

Munkatársat keresünk

Raktárkezelő

pozícióba.

Az ASG Kft. több mint 60 éves múlttal rendelkező kis és középnehéz hegesztett acélszerkezetek gyártásával, forgácsoló megmunkálással, gépalkatrészek gyártásával foglalkozó, 100 %-os magyar tulajdonban levő vállalat.
Megalakulásunk óta folyamatosan bővülő kapcsolatrendszerrel, alapvetően multinacionális cégek beszállítójaként működünk. Több évtizedes iparági tapasztalattal rendelkezünk, emellett tevékenységünk lefedi a technológiai tervezéstől (2D–3D) kezdve a kivitelezéshez szükséges valamennyi folyamatot.

Főbb feladatok, munkák:

  • Alkatrészek és segédanyagok nyilvántartása
  • Az alapanyag és segédanyagok raktárának vezetése, anyagok kezelése és azok nyilvántartása a vállalatirányítási rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktárkezelői munkatapasztalat
  • Emelőgép- és targoncakezelői jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Azonnali munkakezdés
  • Lehetőség részmunkaidőben történő foglalkoztatásra
  • Cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Mészáros utca 4.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja magyar nyelvű pályázatát!