Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Több mint 2800 főt foglalkoztató, műszaki területen működő nagyvállalat raktárbővítés miatt keres budapesti munkavégzéssel

RAKTÁRI MUNKAVÁLLALÓT

AZONNALI KEZDÉSSEL

Feladatok:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • A raktár területének rendben tartása

Elvárások:

  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Napi 8 órás, két műszakban történő munkavégzés vállalása
  • Álló (sétáló) munka vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:

  • Kiszámítható jövedelem (átlag havi bruttó 250.000 Ft)
  • Céges telefon saját használatra
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Kulturált munkakörülmények
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha érdekel a munkalehetőség küldd el jelentkezésed!

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktári munkavállaló (Budapest)
  • Rövid pozíció név: Raktári munkás
  • Hirdető cég: Budapesti cég
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A beérkező áruk raktárba történő betárolása A megrendelt áruk összekészítése szállításra Raktári árukészlet leltározása A raktár területének rendben tartása
  • Elvárások: Gyors, pontos munkavégzés Napi 8 órás, két műszakban történő munkavégzés vállalása Álló (sétáló) munka vállalása Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.22