Prohumán 2004 Kft.
Fémipari termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Rácsgyártó

munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • a rácsüzemben található hegesztőgépek illetve sajtoló gépek kezelése
  • automata gépek kezelése, a gépekről kikerülő anyagok rendszerezése, összerakása
  • a pneumatikus és hidraulikus célgépek kezelése
  • az előző pontokban említett műveletekhez használt gépek, eszközök kisebb (alapszintű) beállításainak elvégzése
  • a gépek és a munkaterület tisztántartása / a műszak végén, illetve a hét utolsó napján /
  • a munkalapokon a munka kezdés és befejezés idejének pontos feltüntetése bélyegzéssel
  • a „Kísérőlap”-ok (MFB 7.1-01-04-1) pontos vezetése
  • a karbantartási feladatok elvégzése, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • befejezett 8 osztály

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges buszjárat vagy bérlettérítés
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

8700 Marcali

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és megfelel mindezen feltételeknek, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát.