A skandináv NOVO A/S tulajdonában lévő Xellia Pharmaceuticals vezető fejlesztő, gyártó és szállító cég az életmentő, anti-infektív gyógyszerek területén. Koppenhágában található központunkon kívül, több telephellyel is rendelkezünk Európában, Észak-Amerikában, Ázsiában és jelenleg 1500 főt foglalkoztatunk világszerte. A súlyos fertőzések elleni életmentő kezelések fejlesztésében szerzett több mint 100 éves tapasztalatunkra támaszkodva, a Xellia arra törekszik, hogy a termékei segítségével ne csak életeket mentsen, hanem segítsen a betegek életminőségének javításában is. A Xellia csapatának tagjaként hozzájárulhat a súlyos bakteriális fertőzések elleni harc sikeréhez.

QC Support Analitikus

Jelenleg, budapesti hatóanyaggyártó telephelyünkre, új beruházás miatti létszámnövelés miatt keresünk munkatársakat

Feladatok:

  • Klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok végrehajtása GMP környezetben
  • Műszeres analitikai módszerek (HPLC, GC, IR/UV spektroszkópia) ismerete
  • A minőségellenőrzési folyamatokkal kapcsolatos belső szabályozások készítése, ellenőrzése, rendszeres felülvizsgálata és az analitikai eredmények ellenőrzése, statisztikai értékelése
  • Műszeres analitikai módszerek vállalaton belüli transzferálása, felülvizsgálata, validálása
  • Stabilitásvizsgálati programok koordinálása, stabilitásvizsgálati minták kezelése
  • LIMS és egyéb gyógyszeripari, analitikai és minőségbiztosítási szoftverek ismerete
  • Analitikai műszerek kvalifikálási és kalibrálási feladatainak tervezése, szervezése, végrehajtása
  • Gyógyszerkönyvi felülvizsgálatok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Vegyészmérnök, biomérnök, mikrobiológus, gyógyszerész stb.)
  • Társalgási szintű angolnyelv ismeret
  • Műszeres és klasszikus analitikában való jártasság (HPLC, fotometria)
  • GMP ismeret, megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás, jó dokumentációs készség

Előnyt jelent:

  • Gyógyszergyártói területen szerzett QC labor-tapasztalat,
  • Budapesti lakhely

Ajánlatunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Napi szakmai, nemzetközi kihívások a minőségellenőrzés területén
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Támogató csapat
  • ‘Skandináv’ munkakultúra

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Minőségbiztosítás
  • Gyártás, Termelés
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát! Pályázatában, kérjük tüntesse fel bérigényét!

A potenciális jelentkezőket felvételi beszélgetésre hívjuk be!