EZER ÍZ KFT.

Pultos (főállás)

7 éve sikeresen működő, igényes cukrászat vagyunk. Az elmúlt 1 év során - a pandémia alatt -  is végig nyitva voltunk, és a továbbiakban is nyitva leszünk, munkahelyünk biztos, stabil üzlet.

Főbb feladatok, munkák:

Pultos kolléganőnk anyai örömök elé néz, így keresünk cukrászdánkba
1 fő főállású vendégeket szerető pultos kollégát.

Szívesen várunk akkor is, ha nincs vendéglátós tapasztalatod, de szereted a süteményeket! :)

Jelenleg cukrászdánk 10:00 órától 18:00 óráig van nyitva,
munkaidő: 9:00 - 18:00 tart.

  Amit kínálunk a teljes kinyitás után:
- Kb. hetente 4 munkanap reggel 7 órától este 19 óráig, a cukrászda hétvégén is nyitva van, tehát HÉTVÉGI, ÜNNEPNAPI MUNKAVÉGZÉSSEL is kell számolni.
- volánbusz bérlet támogatás bejárós kollégának
- fizetés: próbaidő lejárta után napi nettó 15 000 Ft+ borravaló
- bejelentett munkakör fizetett szabadsággal

- 3 hónap után jelentős kedvezmények a helyben készült sütemények, torták árából

Az álláshoz tartozó elvárások:

- az a legfontosabb, hogy kedves legyél.
- kérjük flegma, megkeseredett, "ki ha én nem" típusú, vendégeket, embereket nem szerető jelentkezők ne hívjanak minket. :)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- nem kell gyakorlott legyél, szívesen betanítunk :)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca 144.

- Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.