Szeretnél Európa legnagyobb, legdinamikusabban fejlődő Háztartás-vegyipari gyárában dolgozni, ahol a Coccolino, Domestos, CIF, Szavo, Flóraszept márkák készülnek?

Az Unilever a világ vezető FMCG vállalata, több mint 169 000 dolgozóval világszerte, 400 márkából álló termékválasztékkal, magas szintű ipari automatizálással, vezető innovatív technológiákkal.

Szeretnél mindennek a részese lenni? Akkor jelentkezz a nyírbátori gyárunk beruházási mérnökcsapatába, ahová új munkatársat keresünk:

Projektmérnök

Feladatok:

  • Teljeskörű projektmenedzsment – tervezéstől az üzembe helyezésig
  • Fejlesztési projektek támogatása az egyes projekttervek megvalósíthatóságának felmérésével
  • Költségtervezetek elkészítése megadott irányelveknek megfelelően
  • Gyári automatizálási projektekben történő részvétel
  • Gyári helyszínrajzok (layoutok) frissítése illetve készítése
  • Munka megrendelése beszállító cégektől és a kivitelezés felügyelete
  • Projekt tervek jóváhagyását követően a projekt csapat és beszállítók koordinálása a kivitelezés során
  • Kivitelezési mátrix előkészítése a gyári csapat segítségével
  • Projekt tervek kivitelezése a beszerzés, beruházás és költségvetések nyomonkövetésével
  • Kapcsolat biztosítása a gyár, a logisztikai és fejlesztési vezető között
  • Projektek határidőre történő kivitelezése a céllal, költségvetéssel és biztonsággal összhangban

Elvárások:

  • Műszaki mérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Excel / Word/ PowerPoint tudás
  • AutoCAD használat
  • Proaktivitás
  • Rendszerszemlélet
  • Képesség több projekt azonos időben történő menedzselésére
  • Fejlett kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Előnyök:

  • Beruházási/bővítési projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • LEAN rendszerek ismerete
  • Vegyipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Épületgépészeti szakirány/végzettség

Amit kínálunk Neked:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munkakör egy dinamikusan fejlődő, biztos hátterű multinacionális cégnél
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Innovatív, magas szintű szakmai munkavégzés
  • Versenyképes cafeteria, egyéb juttatások
  • Hozzájárulás nyugdíjpénztári megtakarításhoz
  • Rendszeres termékcsomagok az Unilever által gyártott termékekből
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által gyártott, napi felhasználású termékekre (élelmiszer, tisztítószerek, kozmetikai cikkek, jégkrém)

A munkakör betölthető:   azonnal

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

A szakmai önéletrajzokat a "jelentkezem" gombon keresztül várjuk.