Projekt mérnök/Projekt engineer

    Összetett műszaki feladatok felmérésére és szerelésvezetésére keresünk munkatársakat.

    Cégünk a 150 éves ipari múltra visszatekintő Beck & Pollitzer Engineering magyarországi divíziója. Fő profilunk gyárak, gyártósorok, gépek kulcsrakész áttelepítése üzemen belül, vagy más országokba.

Feladatok:

    Géptelepítési és gépmozgatási projektek villanyszerelési, csőszerelési, szerkezetépítési, általános szerelési és adminisztrációs munkáinak teljes körű szervezése és lebonyolítása:
    • Ajánlatkérések kezelése
    • Helyszíni munkafelmérések lebonyolítása
    • Műszaki egyeztetés az ügyféllel
    • Közreműködés az ajánlatadásban
    • Projektek előkészítése
      • Munkaerő-, eszköz-, anyag szükséglet biztosítása
      • Ütemterv készítés
      • Műszaki egyeztetés
      • Gyártás előkészítés
      • Projektdokumentáció előkészítése
    • Projektek operatív vezetése
      • Villanyszerelési, csőszerelési, lakatos és gépmozgatási munkák operatív vezetése
      • Felmerülő problémák kezelése, változások nyomon követése
      • Jogszabályi és céges előírások maradéktalan betartása, betartatása
    • Projekt adminisztráció, riportok elkészítése
    • Havi időbeosztás jellemzően:
      • 50% munkák helyszíni operatív vezetése, koordinálása
      • 20% adminisztráció, riportok készítése
      • 15% munkák előkészítése, szervezése
      • 15% helyszíni felmérések, egyeztetések

Feltételek:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1-3 év ipari környezetben szerzett projekt tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban, szóban
  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vezetői készség
  • Elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés
  • Kiváló szervező készség
  • Alkalmankénti hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
  • Utazási hajlandóság (külföld, belföld egyaránt)

Előnyt jelent:

  • PLC programozás, automatizálás területen jártassággal
  • felelős műszaki vezetői képesítés
  • munkavédelmi jártasság
  • egyéb idegen nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés év végi teljesítmény bónusszal
  • tanulási, fejlődés lehetőség
  • változatos, dinamikus munkahelyi környezet

Egyéb jellemzők:

    • A projekt munkák földrajzilag jellemzően 3 területen fordulnak elő:
      • Székesfehérvár vagy Budapest és 100km vonzáskörzetük
      • Belföld, 100km-nél távolabbi területek
      • Külföld, Európa (Németország, Anglia, Szlovénia, Luxemburg, stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye

  • magyar és angol nyelvű önéletrajz
  • a "Jelentkezem" gombra kattintva
  • kérjük a tárgyban a pozíció megnevezésének feltüntetését
 Tájékoztatjuk, hogy a beérkező pályázatok adatkezeléséről a honlapunkon találja meg tájékoztatónkat.