Project Manager

Feladatok:

  • Fejlesztési projektek összeállítása, koordinálása (főleg PHP fejlesztési környezetben)
  • Folyamatos kommunikáció a kivitelező csapatokkal és külsős partnerekkel (akár angolul is)
  • A fejlesztések során felmerülő kérdések megválaszolása, akadályok elhárítása
  • Elkészült fejlesztések validálása, elfogadása, valamint nyomon követése (többek között riportok és elemzések nyomán)
  • Visszajelzések figyelemmel kísérése, kiértékelése és véleményezése
  • Fejlesztők munkájának koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (minimum BA diploma)
  • Minimum 4-5 év hasonló munkakörben szerzett, releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Talpraesettség, önállóság, proaktivitás
  • IT beállítottság
  • Can-do attitűd, csapatszellem

Előny

  • vatera. hu weboldal felhasználói szintű ismerete
  • Informatikai vagy műszaki vonalon szerzett felsőfokú végzettség
  • E-kereskedelemhez kapcsolódó munkatapasztalat

Mit kínálunk Neked?

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli feladatkört
  • Versenyképes fizetési csomagot
  • Stabil álláslehetőséget
  • Családias, barátságos légkört, igazi jófej társaságot, akik közé jó bejárni minden nap

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 07. ker. R70 (Rákóczi út 70-72.)