IMMO-LAND Kft.
Munkatársat keresünk

Pénzügyi-számviteli munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • könyvelési és pénzügyi feladatok ellátása
  • főkönyvelő munkájának segítése, kiegészítése
  • könyvelési folyamatokban való részvétel
  • pénzügyi tranzakciók lebonyolítása (banki utalások, házi pénztár)
  • vevőszámlák készítése, rögzítése, könyvelése
  • szállítói számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése a vállalat nyilvántartásaiban
  • banki átutálások előkészítése
  • folyószámlák ellenőrzése
  • tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenések kezelése
  • egyenlegközlők készítése, egyeztetés partnerekkel
  • adó és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése
  • havi, negyedéves és éves zárási folyamatokban való részvétel
  • egyéb pénzügyi, számviteli kimutatások készítése
  • egyéb ad-hoc jellegű pénzügyi és számviteli feladatok ellátása
  • pénztári helyettesítés esetileg

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • hatályos pénzügyi és számviteli ismeretek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • bérszámfejtésben való jártasság
  • munkaügyben való jártasság
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontosság, precizitás
  • önálló munkavégzés (természetesen a támogató vezetődre mindig számíthatsz)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú szakmai végzettség (pénzügyi, számviteli, gazdasági, közgazdasági)
  • mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő, változatos és összetett feladatok
  • dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
  • barátságos munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
(A munkavégzés helye jelenleg a 3. kerületben van. De pár hónapon belül a cég elköltözik az alábbi címre: 1117 Budapest, Budafoki út 111-113. Kérjük, hogy ezt a jelentkezésnél vegyék figyelembe.)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52-54.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.