Németországban termelő fémszerkezetgyártó cégcsoport
munkatársat keres, teljes munkaidőben, napi operatív munkavégzésre
azonnali belépéssel

Pénzügyi Operatív Munkatárs pozícióba

(dél-Budapest vonzáskörzete)

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimenő és bejövő számlák rögzítése, feldolgozása,
  • Banki felületek, házipénztár kezelése,
  • Könyvelővel való kapcsolattartás, munkája segítése, folyamatos egyeztetés, havi és éves számviteli zárásban való részvétel, nyilvántartások kezelése,
  • Cég pénzügyi adminisztrációja, ügyintézése, kapcsolattartás magyar és külföldi bankokkal
  • Átutalások előkészítése,
  • Vezetőség munkájának támogatása,
  • Egyéb nyilvántartások adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (pénzügy-számvitel előny),
  • Német nyelv középszintű ismerete,
  • Csapatjátékos, agilis személyiség, aki felelősséggel végzi munkáját,
  • Képes a szoros határidők betartására, továbbá a gyors és precíz munkavégzésre,
  • Kiváló számítógépes tudás (Word, Excel, Outlook),
  • Pénzügyi területen szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • Kiváló számolási készség, analitikus gondolkodásmód, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi számviteli ügyintézői végzettség,
  • Dél-budapesti vagy környékbeli lakóhely
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszú távú, biztos, stabil háttér
  • Európai szintű munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, II. Rákóczi Ferenc út 8.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.