A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Számviteli és Pénzügyi Osztálya

PÉNZÜGYI KOORDINÁTOR

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Az osztályvezető közvetlen irányítása alatt a pénzügyi csoport tevékenységének koordinálása
  • helyi-, és költségvetési adóbevallások elkészítése, önellenőrzése, ezekhez szükséges adatszolgáltatás, bizonylatolás, irattározás.
  • Adófolyószámlák, illetve a kapcsolódó főkönyvi számlák egyezőségének folyamatos figyelemmel kísérése, az esetleges eltérések jelzése, rendezése,
  • Felmerülő adózási kérdésekben szakmai javaslattétel az ügyvezetés részére,
  • Garanciális visszatartások kezelése, nyilvántartás vezetése,
  • A beérkező és a kimenő számlák alaki és tartalmi felülvizsgálata, ellenőrzése,
  • Telefonhasználat továbbszámlázása a munkavállalók felé,
  • A kötelezettségek határidőre történő kiegyenlítése, fizetési dokumentumok ellenőrzése, jóváhagyása.

Feltételek:

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség,
  • Adótanácsadói és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Aktuális számviteli és adójogszabályok ismerete,
  • Legalább 2 év könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • Magas szintű Excel ismeret,
  • SAP főkönyvi-pénzügyi moduljában való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Cafetéria juttatás,
  • Munkába járás költségtérítés,
  • Kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőinkben,
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás,
  • Balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vác, 2600 Kodály Zoltán út 3.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, pozíció és bérigény megjelölésével lehet.