Összeköt az energia
A svájci központú MET Csoport európai integrált energiavállalat, tevékenysége kiterjed a földgáz-, az áram- és a kőolajpiacra is. A TIGÁZ Zrt. 2018-ban a MET csoport tulajdonába került. A Társaság közel 1200 munkavállalójával Magyarország egyharmadán végzi földgázelosztói engedélyes tevékenységét.
Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

pénzügyi elemző

Munkavégzés helyszíne:
Hajdúszoboszló vagy Budapest

Feladatok:

  • A társaság hosszú-, közép- és rövidtávú pénzügyi terveinek elkészítése, kiértékelése,
  • előkészítéséhez aktuális likviditási terv adatok készítése,
  • likviditási tényadatok gyűjtése, terv-tény eltérésének elemzése, az eltérés okainak meghatározása,
  • anyavállalati jelentések készítése, egyeztetés,
  • projektekben való részvétel,
  • treasury folyamatok végrehajtása,
  • pénzügyi jelentések, prezentációk készítése,
  • havi zárási folyamat támogatása,
  • adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • jó elemzőkészség, rendszerszemlélet,
  • önálló munkavégzés,
  • dinamikus, kommunikatív személyiség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • erős informatikai háttér (Excel, Power Point),
  • pontosság, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • biztonságos munkakörülmények,
  • versenyképes alapbér,
  • széleskörű juttatási csomag,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőségek,
  • kiváló csapatszellem egy közel 70 éves múlttal és tradíciókkal rendelkező vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Hajdúszoboszló, Budapest

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 28.

Pályázata benyújtása előtt szíveskedjen elolvasni a Tigáz potenciális munkavállalókra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóját, melyet a honlapunkon érhet el.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképpel, bizonyítvány másolatokkal és motivációs levéllel ellátott szakmai önéletrajzát 2019. március 28-ig küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

TIGÁZ Zrt. Munkaerő-gazdálkodás és képzés
4200 Hajdúszoboszló, Rákóczi utca 184.