A hazai tulajdonú Umundum Kft. 2005 óta foglalkozik műanyag félkész termékek kis- és nagykereskedelmével. A Budaörsi Technológiai és Ipari Parkban található telephelyünkre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Pénzügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • kimenő számlák elkészítése, bejövő számlák ellenőrzése rögzítése a vállalt irányítási rendszerben (SAP)
  • a banki ügyek kezelése (kimenő utalások összeállítása, bejövő pénzek kezelése)
  • pénzügyi dokumentáció előkészítése a könyvelő számára
  • munkaügyi dokumentáció előkészítése a bérszámfejtés felé
  • a havi/negyedéves bevallások elkészítésében történő közreműködés
  • házipénztár kezelése
  • egyéb, a pénzügyekkel kapcsolatos adminisztráció dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Integrált vállaltirányítási rendszer használatában tapasztalat
  • Precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés (cafeteria, mozgóbér)
  • 6 órás munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Gyár utca 2.