Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
BP. FŐV. XIX. KISPEST ÖNK. KISPESTI USZODA (BP. FŐV. XIX. KISPEST ÖNKORMÁNYZATA)

Pénzügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    Pénzügyi vezető munkájának folyamatos támogatása

    Számlák ellenőrzése, iktatása, könyvelésre való előkészítése

    Vevői számlák kiállítása

    Szerződések nyilvántartása, kezelése

    Pénzügyi/statisztikai kimutatások készítése

    Főpénztáros helyettesítése

    Banki anyagok feldolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Kimagasló precizitás

    Rendszerszemlélet

    Erős Excel/Word ismeretek - az állásinterjú során tesztelésre kerül

    Középfokú szakirányú végzettség - pénzügyi/számviteli

    Önálló munkavégzésre való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Mérlegképes könyvelői végzettség - regisztráció nem feltétel

    Folyamatban lévő felsőfokú szakmai tanulmányok

    Integrált rendszer ismerete

    Költségvetésben szerzett pénzügyi gyakoklat

Amit kínálunk:

    Csapatban való munkavégzés

    Változatos feladatok

    Fejlődési lehetőség

    Rugalmas munkaidő

    Cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1191, BUDAPEST SIMONYI ZSIGMOND utca 31.

Egyéb juttatások:

cafeteria,szakmai tréningek

Önéletrajz

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi asszisztens
  • Hirdető cég: BP. FŐV. XIX. KISPEST ÖNK. KISPESTI USZODA
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIX. kerület
  • Feladatok: Pénzügyi vezető munkájának folyamatos támogatásaSzámlák ellenőrzése, iktatása, könyvelésre való előkészítéseVevői számlák kiállításaSzerződések nyilvántartása, kezelésePénzügyi/statisztikai kimutatások készítéseFőpénztáros helyettesítéseBanki anyagok feldolgozása
  • Elvárások: Kimagasló precizitásRendszerszemléletErős Excel/Word ismeretek - az állásinterjú során tesztelésre kerülKözépfokú szakirányú végzettség - pénzügyi/számviteliÖnálló munkavégzésre való képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-18
  • Lejárati dátum: 2018-04-25