BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk stabilan működő vállalkozás, számukra keresünk munkájára kiemelkedően igényes, precíz új kollégát az alábbi pozícióba:

Pénzügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • vevő számlák kiállítása és kezelése, a számlák teljesítését alátámasztó dokumentumok ellenőrzése, számlákkal kapcsolatos vevői kérdések kezelése
  • kintlévőségek naprakész követése, kezelése
  • banki ügyek intézése (utalások indítása, bejövő tételek feldolgozása)
  • házipénztár kezelése, és pénztári mozgások nyilvántartása
  • bankkártyás költségelszámolások kezelése, nyilvántartása
  • könyvelési anyagok előkészítésének támogatása
  • éves könyvvizsgálatban való aktív részvétel
  • egyenlegközlő levelek elkészítése, kiküldése a vevők részére
  • vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése
  • bejövő számlák és egyéb céges dokumentumok rendezése és iktatása, jóváhagyási folyamat végig követése, számlák rendszerezése
  • a menedzsment és a pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • egyéb, a pénzügyi és adminisztratív munkafolyamathoz kapcsolódó feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • pénzügyi-számviteli OKJ képesítés
  • pénzügyi / számviteli területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • a számviteli és adózási szabályok naprakész ismerete
  • magabiztos, erős MS Excel tudás, Pivot tábla ismeret
  • nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • magas szintű precizitás, megbízhatóság, önállóság

Amit kínálunk:

  • változatos munka, egy hatékony minőségi szolgáltatás nyújtó munkakultúrában
  • színvonalas munkahelyi körülmények
  • komoly szakmai lehetőség, szakmai célok elérésében való támogatás
  • szakmai tudás bővítésének lehetősége, továbbképzések biztosítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • mérlegképes könyvelői képesítés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, I. kerület
  • Munkaidő: napi 8 óra