Orvoslátogató (Diabetológia)

A munkakör célja:

Leendő munkatársunkként fő feladatod lesz a diabetológiai központok látogatása, szakorvosok tájékoztatása a termékekről, a forgalom stabil növekedésének fenntartása és biztosítása a személyes kapcsolatépítésen keresztül.

A munkahelyről (Primary Care)

Primary Care üzletágunk két azon területet foglalja magába, amelyek egyrészt az egyre növekvő betegszám, másrészt a forgalmazott készítmények széles palettája szempontjából bírnak kiemelt jelentőséggel globálisan és hazai viszonylatban is.

  • DIABÉTESZ ÉS KARDIOVASZKULÁRIS KEZELÉS

A Sanofi évszázados tapasztalattal rendelkezik a cukorbetegség kezelésének területén. Elkötelezettek vagyunk a betegség elleni küzdelemben, a minél hatékonyabb kezelés és a szövődmények kockázatának csökkentése érde­kében.

Legkorszerűbb inzulin terápiáinkkal, innovatív beadó eszközeinkkel olyan megoldásokat nyújtunk, amelyek a cukorbetegek életminőségét javítják.

  • SANOFI KLASSZIKUSOK

Az innovatív, új gyógyszerek fejlesztése és bevezetése mellett a Sanofi erőssége a megalapozott, széles evidenciákkal rendelkező, jól ismert, esetenként még mindig hiánypótló gyógyszereinek palet­tája. Széles portfoliónk terápiás megol­dást nyújt az alapellátásban, kardiológi­ában, nephrológiában, neurológiában, ortopédiában, traumatológiában, bel­gyógyászatban, nőgyógyászatban és még számos szakterületen.

A Primary Care csapatának kiemelt feladata, hogy ezen terápiás területek gyógysze­reinek elérhetőségével és piaci jelenlétével biztosítsa a biztonságos és magas szín­vonalú gyógyszerellátást és gyógyulást a betegek számára.

A munkakörben a következő felelősségi köröket látod majd el:

  • Diabetológiai központok látogatása, szakorvosok tájékoztatása a gyógyszergyár termékeiről annak érdekében, hogy a termékeket az orvos megismerje
  • Az orvosok targetálása és a lefedettségi terv alapján a területre vonatkozó akcióterv készítése és implementálása összhangban az üzletág értékesítési és marketing stratégiájával
  • A SANOFI-AVENTIS területen belüli pozíciójának, lehetőségeinek elemzése
  • A tárgyaló partner igényeinek felmérése, ez alapján a számára legmegfelelőbb megoldási javaslat kidolgozása
  • A területtel kapcsolatos tevékenységek menedzselése

Jó eséllyel pályázol hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Egészségügyi területen szerzett diploma (orvos, gyógyszerész stb.)
  • Diabetológiai területen szerzett orvoslátogatói tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Céges gépkocsi
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

A Sanofi 2020-ban is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Ilyen a mi Sanofink. Fedezd fel benne Önmagad!

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Orvos, Szakorvos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Budapest VIII. XVI. XIX. ker Gyál, Dabas, Ráckeve, Szolnok, Törökszentmiklós, Jászberény