Partnerünk az egyik legmeghatározóbb kéziszerszámgép gyártó központtal rendelkezik a világon. Elsősorban vezérlő szerszámgépeket, elektromos kéziszerszámokat és kerti kisgépeket gyárt. Az alábbi pozícióba keressük hosszú távra új munkatársainkat:

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Mechanikai és elektronikai szerelési feladatok ellátása,
  • részegységek precíz összeállítása műveleti utasítás szerint,
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • precíz munkavégzés,
  • 4 műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • modern munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődés lehetőségek, képzések,
  • 100%-os útiköltség térítés
  • az alapbéren felül béren kívüli juttatások, bónusz.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

3500 Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, vagy hívja a 06 70 66 55 617-es, 06 70 66 55 850-es telefonszámok egyikét, illetve kattintson a jelentkezés gombra!