Most épülő, síkfólia gyártásával foglalkozó Jászfényszaru partnercégünk keresi alap csapatába embereit, gépkezelő pozícióba.

Jöjjön el egy személyes elbeszélgetésre és ismerjen meg minket!
Ha esetleg tart attól, hogy felmondási időt kell töltenie jelenlegi munkahelyén semmi gond.
Mi megvárjuk Önt!

Várható munkakezdés: November

Felvételi eljárás csak egy elbeszélgetés!

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Síkfólia gyártásában való részvétel
  • Gépek működési folyamatának ellenőrzése
  • Számítógép használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Jogosítvány (B kat.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő órabér
  • Cég saját állományába való felvétel
  • Családias hangulat
  • Céges buszjáratok: Hatvan, Tura, Boldog, Jászberény, Jászfelsőszentgyörgy, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Munkavégzés helye:

5126 Jászfényszaru

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődősét, kattintson a JELENTKEZEM gombra vagy hívja az alábbi telefonszámot: 0670/902-4283