PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT
Innovation is our future, service is our passion

Cégünk fő profilja fékkopásjelzők, konfekcionált kábelek, kábelcsatlakozók, érzékelők, okos csatlakozások és műanyag fröccsöntött termékek fejlesztése, gyártása és szerelése.

Érdi telephelyünkre keressük

Operátor

munkatársunkat

Főbb feladatok:

  • könnyen megtanulható ülőmunka
  • kábelek, kisebb méretű alkatrészek összeszerelése, csomagolása
  • gyártási dokumentáció vezetése
  • munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások:

  • minimum 8. általános iskolai végzettség
  • jó kézügyesség
  • monotóniatűrés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • juttatások: alapbér + magas cafeteria a belépés napjától + mozgóbér
  • kiemelkedően magas ajánlói bónusz
  • munkaruha
  • belső képzési rendszer, előrelépési lehetőség
  • 2-3 műszakos munkavégzés
  • műszakbeosztás: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00
  • térítésmentes céges buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:

    Adony, Áporka, Baracska, Beloianisz, Besnyő, Csepel, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Halásztelek, Lakihegy, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza, Martonvásár, Ráckeresztúr, Ráckeve, Soroksár, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Tárnok, Tordas, Tököl, Vál

    Pályakezdők, nyugdíjasok, nappali tagozatos diákok, GYED-GYES-ről visszatérő anyukák, megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd, 2030 Turul utca 10.

a "Jelentkezem" gombon keresztül küldött, vagy a vállalat Érd, Turul u. 10. sz. alatti telephelyén leadott önéletrajzzal.