Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A FÉMALK ZRT. 27 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több,mint 1000 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.
Az alábbi munkakörbe keressünk kollégát:

ÖNTÖDEI TAKARÍTÓ

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzem területén való tisztaság fenntartása
  • Gépek letakarítása, mosása
  • A keletkezett hulladékok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8. általános végzettség
  • Műszakos munkarend vállalása (folyamatos munkarend, 8 órás műszakok)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Öntödei takarító
  • Rövid pozíció név: Takarító
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Az üzem területén való tisztaság fenntartása Gépek letakarítása, mosása A keletkezett hulladékok kezelése
  • Elvárások: 8. általános végzettség Műszakos munkarend vállalása (folyamatos munkarend, 8 órás műszakok) Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.19