Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,

a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
A Richter Gedeon Nyrt.

Nőgyógyászati életciklus menedzsment osztályvezető

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • A Társaság nőgyógyászati termékeinek forgalombahozatali engedélyezési eljárásaihoz és forgalombahozatali engedély fenntartásához szükséges pre-klinikai, klinikai és gyógyszerbiztonsági dokumentumok megírása (kivéve a biotechnológiai termékek klinikai vizsgálati jelentéseit);
  • az orvosi dokumentáció célterület és a farmakovigilancia jogszabályok követelményei szerinti összeállítása a nőgyógyászati termékek teljes életciklusában;
  • a nőgyógyászati termékek biztonságossági profiljának követése, a beérkező dokumentáció szakmai feldolgozása, kockázatok előrejelzése, kockázatkezelése intézkedések kidolgozása;
  • a nőgyógyászati termékekkel kapcsolatos központi biztonságossági adatok kezelése, orvos-szakmai karbantartása, egységesítése;
  • alkalmazási előírások és betegtájékoztatók készítése, fenntartása;
  • marketing célú oktatási és egyéb anyagok készítése, véleményezése;
  • az osztály teljesítményének menedzsmentje, a folyamatok eredményességének biztosítása.

Követelmények, elvárások:

  • Orvosi gyógyszerész vagy más természettudományi területen szerzett diploma;
  • törzskönyvezés vagy farmakovigilancia terén szerzett szakmai jártasság, legalább 3 év gyakorlati szakmai tapasztalat;
  • a nőgyógyászati gyógyszerek általános ismerete klinikai, hatástani ismeretek;
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret (min. angol középfok „C”);
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, adatbázis-kezelési gyakorlat).

Előnyt jelent:

  • Orvosi törzskönyvezési tevékenység terén szerzett tapasztalatok;
  • fejlesztési folyamatok ismerete, gyakorlati tapasztalatok;
  • vezetői tapasztalatok.

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • széleskörű juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvos, Szakorvos
  • Törzskönyvezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a "30018448" referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.