• A MeDoc Egészségközpont 11 éve sikeresen működő, járóbeteg-ellátással foglalkozó budapesti
  • magánegészségügyi szolgáltató. Rendelőinkben évente több ezren fordulnak meg. Intézményünk megbízható munkatársat keres
  • Nőgyógyászati asszisztens

      A magán-egészségügyi szektorban sok éves múltra visszatekintő intézményünk számos területen, nem OEP-finanszírozott járóbeteg-szakellátást nyújt, valamint egyéb egészségügyi szolgáltatásokat kínál budapesti rendelőiben. Hiszünk az innovációban, ügyfeleink precíz, magas színvonalú kiszolgálásában. Emlődiagnosztikai eszközparkunk nemzetközi viszonylatban is egyedülálló.

    Amit kínálunk:

    • Teljes munkaidős pozíció,
    • Piacképes juttatási csomag,
    • Kellemes munkakörnyezet, jó csapat,
    • Dinamikusan fejlődő, bővülő cégcsoport

    A pozícióról (feladatok):

    • Nőgyógyászati szakorvosi vizsgálatok precíz nővéri asszisztenciája
    • Leletírás,
    • Laborkérések és beérkező laborleletek kezelése, kiküldése,
    • Egyéb adminisztráció pontos lebonyolítása (beleegyező nyilatkozatok, anamnézislapok),
    • A páciensek részletes és ügyfélközpontú tájékoztatása.

    Elvárások:

    • Szakirányú (ápolói) végzettség,
    • Nőgyógyászati ellátás terén szerzett gyakorlat kiemelten fontos,
    • Lelkes, proaktív személyiség,
    • Türelmes, segítőkész hozzáállás,
    • Precíz, pontos munkavégzés,
    • Ápolt, szélsőségektől mentes megjelenés.

    Előny:

    • Angol nyelv ismerete,

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi asszisztens
    • Nővér, Szakápoló
    • Szakmunka
    • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1133 Budapest

    A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.