A Duna-Dráva Cement Kft. karbantartási területére több műszakos munkarendbe beremendi munkavégzési helyre

MŰSZERÉSZ

pozícióba, munkatársakat keresünk

Az alábbi főbb feladatok várnak az új munkatársra:

  • A műszerész jellegű üzemzavarok szakszerű elhárítása.
  • Napi karbantartási feladatok biztonságos elvégzése.
  • Nagyjavítási, közép- és kisebb javítási tervek alapján rábízott karbantartási munkák végrehajtása.
  • Technológiai mérőműszerek (hőmérséklet, nyomás, szintmérés stb .) eszközeinek karbantartása, javítása
  • Új eszközök PLC rendszerhez illesztése
  • Megbízás alapján elektromos berendezések működésének, állapotának ellenőrzése, hiányosságok megszüntetése.
  • Technológiai mérlegek, elemző berendezések kalibrálása, javítása.
  • Munkalap, rajz és technológiai dokumentáció értelmezése.

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Szakirányú végzettség (erősáramú végzettség) és tapasztalat

Nagyobb eséllyel pályázik az állásra, ha:

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalata van
  • Angol nyelvtudással rendelkezik
  • Targoncavezetői jogosítványa van
  • Érettségit szerzett
  • Ismeri az MS Office (Word, Excel) programokat

Miért érdemes a DDC-t választani?

  • Cafeteria, év végi jutalom a belső szabályzatoknak megfelelően, emelt műszakpótlék
  • Utazási hozzájárulás, céges buszjárat
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok, munkaruha
  • Céges finanszírozású képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Beremend

Magyar nyelvű önéletrajzzal, bérigény megjelölésével, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.