Gépkezelő

  • Cég neve

    Rauch Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    1173 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Gépkezelő

MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Érdekel, hogy hogyan kerülnek a termékeink dobozba? Szívesen részt vennél a termelési folyamatainkban? Csatlakozz hozzánk, legyél az új gépkezelő munkatársunk!

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

  • a töltősorhoz kapcsolódó gépek, berendezések kezelése,
  • kisebb hibák elhárítása,
  • csomagolás minőségi ellenőrzése,
  • termeléshez szükséges segédanyagok előkészítése,
  • napi, heti karbantartási, ellenőrzési, és tisztítási feladatok ellátása,
  • minőségi és higiéniai követelmények betartása,
  • termelési dokumentáció vezetése.

TÉGED KERESÜNK, HA

  • legalább középfokú (szakiskola) végzettséggel, és
  • jó műszaki készséggel rendelkezel,
  • jó a problémamegoldó készséged, és
  • szívesen végzed önállóan a feladataidat.

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK, HA

  • hasonló termelési területen szereztél gépkezelői tapasztalatot,
  • élelmiszeripari végzettséget, vagy
  • könnyűgépkezelői OKJ-s végzettséget (gyalogkíséretű targonca) szereztél,
  • esetleg dolgoztál már valamilyen vállalatirányítási rendszerben (pl. SAP), vagy készletkezelő programban.

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD HOZZÁNK?

  • A kiszámíthatóság és a stabilitás az egyik legfontosabb alapértékünk.
  • Nálunk a béren kívül havi bónusz, a törvényi szabályozást meghaladó pótlékok, cafetéria, egészségbiztosítás, munkába járási támogatás és teljesítménytől függő éves bónusz vár.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál hozzánk, az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva tudod eljuttatni hozzánk a pályázatodat.