A Talentis Consulting Zrt. mint HR-tanácsadó cég keres, építészet területen működő partnere a Fejér Tervező és Mérnökiroda Kft. bővülő csapatába tapasztalattal rendelkező

MŰSZAKI ÉPÍTÉSZMÉRNÖK TERVEZŐ

munkatársat.

Ha szeretnél garantált heti munkaidőben kreatív tervezési munkát végezni biztosan megvalósuló épületeken, csatlakozz a csapatunkhoz!

FŐBB FELADATOK:

  • Építészeti koncepció és látványtervek készítése (lakóépületek, irodák, hotelek és középületek)
  • Tervdokumentációk készítése (vázlattervtől a megvalósulásig)
  • Generál tervezési folyamatkövetés (engedélyezési eljárás, kivitelezési folyamat)
  • Együttműködés és kapcsolattartás megrendelőkkel, társtervezőkkel, szervezeti egységvezetőkkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, építészmérnök
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek (ArchiCAD, Photoshop; Lumion programok, MS Office)
  • Kreativitás és rugalmasság
  • Mérnöki problémamegoldó gondolkodás
  • Pontosság és felelősségtudat
  • Csapatjátékos hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • fix munkaidő
  • változatos feladatok, komplex intellektuális kihívások
  • stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • lelkes, támogató légkör, igényes munkakörnyezet
  • szakami fejlődés és továbbképzések
  • versenyképes jövedelem
  • utazástámogatás, prémiumrendszer

ELŐNYT JELENT:

  • tervezési jogosultság megléte vagy
  • nagyberuházásokon szerzett generáltervezési tapasztalat vagy
  • más CAD programok, látványtervező programok ismerete vagy
  • építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat vagy
  • releváns szakmérnöki végzettség.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Felcsút, Budapest XIII.

Ami a pályázathoz szükséges

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier Oldalán keresztül, a megjelenő álláshirdetés alatt a „jelentkezem” gombra kattintva.

Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019