A NIF Nemzeti Infrasturktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság
Műszaki Igazgatósága

dunántúli beruházásokhoz székesfehérvári, veszprémi, győri telephellyel,
határozatlan időre

műszaki ellenőr

munkatársat keres

    közlekedésépítési beruházások megvalósításhoz, KÖZLEKEDÉSI építmények (ME-KÉ), útépítési-, és hídépítési valamint vízépítési (ME-VZ) MŰSZAKI ELLENŐRI feladatainak ellátására.

A projektek megvalósításával kapcsolatos feladatai:

  • út-, vasút-, kerékpárút építési projektek út-, és híd-szakági, helyszíni műszaki ellenőri feladatainak elvégzése és dokumentálása
  • elektronikus építési napló vezetése

Az általunk keresett munkatárs:

  • Rendelkezik szakirányú felsőfokú (mérnöki) végzettséggel, legalább 5 év szakirányú útépítési-, vagy hídépítési műszaki ellenőr munkakörben szerzett tapasztalattal, valamint a feladat ellátásához szükséges mérnökkamarai jogosultsággal (vagy annak megszerzéséhez szükséges szakmai végzettséggel és gyakorlattal).
  • Megbízható, precíz, önálló és tud rendszerben gondolkodni.
  • Magas szintű Office ismerettel, rendelkezik.
  • Tervező szoftverek ismerete előnyt jelent.
  • Rugalmas, szeret és tud feszített tempóban dolgozni.

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • kihívásokkal teli feladatkört
  • fejlődési lehetőséget
  • versenyképes bért
  • béren kívüli juttatási rendszert

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki ellenőr
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Veszprém, Győr

a megjelenéstől számított 4 héten belül a 'Jelentkezem' gombra kattintva, a munkakör megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.