A Talentis Consulting Zrt. keres, partnere a Mészáros és Mészáros Kft. számára,

MUNKAHELYI MÉRNÖK

munkatársat.

LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, műszaki és számszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • műszaki egyeztetések, döntés előkészítés
  • kiviteli tervezés nyomon követése
  • kivitelezés folyamán alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése, teljesítés igazolások összeállítása
  • kivitelezési munkák alatt adminisztratív feladatok, műszaki dokumentumok készítése, kezelése, nyilvántartása, hatósági ügyintézés,
  • projektek napi, heti-és havi jelentésének elkészítése
  • projektvezetők napi munkájának támogatása, utókalkuláció

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök, környezetmérnök,)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Word, Excel, PowerPoint, MS Project)
  • B kategóriás jogosítvány
  • elhivatottság/kitartás
  • felelősségtudat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hulladékgazdálkodási és/vagy kármentesítési projektek kivitelezésében szerzett tapasztalat, jogszabályi háttér ismerete
  • AutoCad felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati- háttér, kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos feladatok

    „Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019”

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Környezetmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.